Ważne! Na naszej stronie używamy ciasteczek. Klikając na jakikolwiek link na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności
pl en de
cermika bolesławiec cermika bolesławiec
koszyk jest pusty
waluta:

Kościuszki 24B
AKCEPTUJEMY
O nas

Ceramika Bolesławiecka

Witamy w sklepie internetowym.
Od ponad 10 lat jesteśmy sklepem internetowym sprzedającym oryginalną ceramikę bolesławiecką. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuję Ci bezpieczeństwo transportu zakupionej ceramiki oraz gwarancję zakupu oryginalnych produktów.
Głównymi odbiorcami naszych produktów są: Polska, USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Włochy, Japonia...Nasze produkty są ręcznie wytwarzane i dekorowane. Ich walory użytkowe, estetyczne i dekoracyjne są tak duże, że zaspokajają gusta najbardziej wybrednych klientów. Zobacz, kup, pełnia zadowolenia gwarantowana.

Zdobienie

Nasza ceramika, poza bogactwem kształtów jest również wspaniale zdobiona. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę dekoracji. Oferujemy zdobienia zarówno standardowe-bolesławieckie jak i gustowne, wyjątkowe i artystyczne, które sygnowane są własnoręcznym podpisem twórcy, co czyni je jeszcze bardziej unikatowym.

Wszystkie nasze dekoracje wykonane są podszkliwnymi farbami pozbawionymi ołowiu i pierwiastków promieniotwórczych, są nieścieralne i nie nierozpuszczalne w kwasach, co daje nam pewność, że są bezpieczne dla zdrowia człowieka i można z nich korzystać w kuchni a także są wspaniałą ozdobą domową.

Produkty

Nasze produkty charakteryzują się bogactwem kształtów i wzornictwa. Oferujemy Państwu zestawy do kawy i herbaty, czajniki, dzbanki, wazony, kubki i wiele innych atrakcyjnych wyrobów ceramicznych. Bez problemu skompletujecie Państwo swój wymarzony zestaw naczyń stołowych.

Wszystkie produkty, dzięki starannemu doborowi glin biało wypalających się i wysokiej temperaturze wypału (1230oC) są termoodporne i nadają się do zapiekania w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. Naczynia te mogą służyć Państwu do przechowywania wszelkich produktów spożywczych oraz mogą być myte w zmywarkach mechanicznych.

 Masarska 1
Strona Główna - Rerulamin - Kontakt