Ważne! Na naszej stronie używamy ciasteczek. Klikając na jakikolwiek link na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności
pl en de
cermika bolesławiec cermika bolesławiec
koszyk jest pusty
waluta:

Kościuszki 24B
AKCEPTUJEMY

Ceramika Bolesławiecka

Witamy w internetowym sklepie "Wiza".

Od ponad 10 lat jesteśmy internetowym sklepem Ceramiki Artystycznej „WIZA”, która produkuje znaną i cenioną na całym świecie ceramikę bolesławiecką. Nasze doświadczenie, gwarantuje państwu najwyższą jakość oraz oryginalność oferowanych produktów. G
łównymi odbiorcami naszych produktów są: Polska, USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Włochy, Japonia...
Nasze produkty są ręcznie wytwarzane i dekorowane. Ich walory użytkowe, estetyczne i dekoracyjne są tak duże, że zaspokajają gusta najbardziej wybrednych klientów. 


Zdobienie

Nasza ceramika, poza bogactwem kształtów jest również wspaniale zdobiona. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę dekoracji. Oferujemy zdobienia zarówno standardowe-bolesławieckie jak i gustowne, wyjątkowe i artystyczne, które sygnowane są własnoręcznym podpisem twórcy, co czyni je jeszcze bardziej unikatowym.

Wszystkie nasze dekoracje wykonane są podszkliwnymi farbami pozbawionymi ołowiu i pierwiastków promieniotwórczych, są nieścieralne i nie nierozpuszczalne w kwasach, co daje nam pewność, że są bezpieczne dla zdrowia człowieka i można z nich korzystać w kuchni a także są wspaniałą ozdobą domową.

Produkty

Nasze produkty charakteryzują się bogactwem kształtów i wzornictwa. Oferujemy Państwu zestawy do kawy i herbaty, czajniki, dzbanki, wazony, kubki i wiele innych atrakcyjnych wyrobów ceramicznych. Bez problemu skompletujecie Państwo swój wymarzony zestaw naczyń stołowych.

Wszystkie produkty, dzięki starannemu doborowi glin biało wypalających się i wysokiej temperaturze wypału (1230oC) są termoodporne i nadają się do zapiekania w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. Naczynia te mogą służyć Państwu do przechowywania wszelkich produktów spożywczych oraz mogą być myte w zmywarkach mechanicznych.

 Masarska 1
Strona Główna - Rerulamin - Kontakt